Teslimat ve Garanti

Siparişlerim ne zaman teslim edilecek?

Ersford.com, sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliğini öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2 iş günü, ortalama 3 iş günü içinde size ulaştırılacaktır.

Hafta içi ve hafta sonu siparişlerim

Hafta içi hergün saat 16:00'ya kadar verilen ve ödemesi gerçekleşen siparişler adres ve fatura bilgilerinde sorun olmadığı taktirde aynı gün, sonrasında verilen siparişler ertesi iş gününde kargoya teslim edilir.
Cumartesi saat 12:00'ye kadar verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde sorun olmadığı takdirde aynı gün kargoya teslim edilir.
Haftasonu Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız.

Sipariş ile ilgili hatalar

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik ya da hatalı ürün olduğu durumlarda kargo görevlisine tutanak tutturmanızı ve bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Kargo tesliminden sonra tarafımıza bildirilecek nakliye hatalarında sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Kargo Ücretleri Hakkında

-Siparişlerinizi ARAS veya SÜRAT kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz. Alışverişlerde kargo ücreti alıcıya aittir. (Kargo firmalarının haftada bir ya da 2 gün teslimat yaptıkları mobil bölgeler
için kargo masrafları her koşulda alıcıya aittir.)
Ücretler bölgelere göre, ambalaj ağırlığına ve kargo firmasına göre değişmektedir.

Yurtdışı/KKTC Siparişleri

Şu anda Ersford.com sitesinden Yurtdışı ve KKTC'ye sipariş alınmamaktadır ve yollanmamaktadır. Yurtdışı ve KKTC siparişleri verilmeye başladığı zaman üyelerimize konu ile ilgili bilgi verilecektir.

GARANTİ ŞARTLARI

Ersford.com'dan aldığınız ürünler, Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altında olup,

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek hatalı ürünler, Üretici/İthalatçı firmanın garanti kapsamında yenisi ile değiştirilecektir. Teknik servisin vereceği rapor doğrultusunda Kulanım hatasından kaynaklı değişim ve iade kabul edilmez.

İADE ŞARTLARI

Ersford.com'dan satılan tüm ürünler Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altındadır.

İade süresi

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade edebilirsiniz.

İade şartları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması için gerekli şartlar aşağıda listelenmiştir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

* Ürünün faturası, kurumlara düzenlenen faturalar için iade faturası

* İade Bilgisi: E-mail ile iade sebebini de içeren iade talebi

* 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi, bankanız çalışma şekline göre değişebilir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İade şekli

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi e-mail ile tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Ürün iadesi ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen sözkonusu iade ürünü/ürünleri orjinal ambalaj ve aksesuarlarıyla kargoda hasar görmeyecek şekilde paketleyerek kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN